Duben 2013

Prosím dejte mi hlas 2.

30. dubna 2013 v 19:10 | Mišíí ♥ |  Ostatní

Ahoj a je to tu zase. Postoupila jsem do druhého kola SONB . Dejte mi prosííím hlas ►TADY◄ Předem díky. Mišíí ♥


Zdroj obrázku : Google

Anglický crested

27. dubna 2013 v 11:27 | Mišíí ♥ |  Morčátka

Anglický crested

(anglické chocholaté morče)

Od hladkého obyčejného jej odlišuje rozeta na čele, která má stejnou barvu jako ostatní srst. Vír musí být umístěn uprostřed čela a má být co největší a pravidelný, kulatý, dědí se dominantně.
Srst je hladká, přiléhavá a má málo podsady.
Mohou se chovat v nejrůznějších barvách, ale nejčastěji se vyskytují v barvách aguti a jednobarevná (černá, červená, bílá a krémová).
Vady: na hlavě dvě malé rozety blízko sebe, vír jinde na těle (vyřazuje zvíře z chovu), bílé chlupy v rozetě.
Stejně jako hladké obyčejné nemá téměř žádné požadavky na údržbu srsti.

Prosím dejte mi hlas

21. dubna 2013 v 18:31 | Mišííí ♥ |  Ostatní

Ahojky !!! Moooc vás prosím o hlas do soutěže SONB. ► TADY

Prosíííííím moc dejte mi hlas. PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM ,SMUTNĚ KOUKÁM


No a... příští týden jedu na školu v přírodě takže na blogu budu nejdřív v sobotu. Ahoooooooooooooj !!!! Mišííí ♥
Anglický rex

19. dubna 2013 v 15:41 | Mišííí ♥ |  Morčátka

Anglický rex

Srst je kudrnatá, velmi hrubá, kolmo odstávající od těla. Je relativně krátká a pružná, hluboko zasazená, na hlavě a na břiše bývá kratší než na ostatních částech těla. Mutace způsobující tuto zvláštní strukturu srsti se dědí recesivně.
Chová se v různých barvách, z nichž ne všechny jsou uznány. Oblíbení jsou tříbarevní rexové, často se chovají i černí, bílí a červení.
Vady: srst zcela nebo i částečně přiléhající k tělu, srst přesahující délku 3 centimetrů, výskyt rozet.
Nežádoucí křížení: s morčaty rozetovými (rozetou, crested)a dlouhosrstými. Pokud nemáme vhodného partnera pro rexe, je možné ho křížit s morčetem hladkým obyčejným. S takového spojení se narodí morčata hladká, která jsou nositeli genu pro tento typ osrstění.

Dlouhosrstá kolie

15. dubna 2013 v 19:01 | Mišííí ♥ |  Psi
VÝŠKA : psi: 56-61 cm
feny: 51-56 cm

BARVA : sobolí, trikolor, blue-merle

POVAHA : Je to krásný, působivý a elegantní pes mírné a přátelské povahy. Je neuvěřitelně inteligentní a aktivní. Miluje život v kruhu rodiny, výborně se snáší s dětmi. Hádky snáší velice špatně. Tito psi vycházejí velmi dobře s ostatními psy i domácími zvířaty. Svou rodinu věrně chrání, což z ní dělá výborného hlídače. Kolie je jemná, přítulná a velmi dobře ovladatelná. Obvykle není nervózní, ani agresivní. Potřebuje kontakt s člověkem. Neocenitelnou výhodou plemene je, že neloví zvěř a nemá potřebu se toulat.
Diplomky : Bleskovka01

13. dubna 2013 v 18:58 | Mišííí ♥ |  Soutěže

Křečík džungarský

11. dubna 2013 v 13:13 | Mišííí ♥ |  Zvířata ♥♥♥
POPIS
Křečík džungarský(Jungy) má zavalité tělo většinou zbarvené šedě s tmavým pruhem na zádech, spodek těla je světle šedý až bílý. Zabarvení srsti je různé v závislosti na ročním období. V letním období je zabarvení srsti převážně tmavší. Naopak v zimním období je světlejší, až bílé, s hůře rozeznatelným pruhem na zádech. Čím drsnější prostředí, tím je změna během ročního období výraznější. Tělo má dlouhé 65-102 mm a váží 30-55 g. Ocásek má maličký, od 2 do 4 mm.

CHOV
Křečík patří u nás k oblíbeným domácím mazlíčkům. Je to nenáročné a tiché zvíře (toto platí většinou, chováte-li křečíka jednotlivě). Ve skupinkách mohou být křečíci hluční, hlavně jedinci stejného pohlaví mezi sebou vyvolávají rvačky. V případě, že chcete chovat křečíky ve skupině, doporučují se jedinci ze stejného vrhu. Samička je březí 18-21 dní a rodí od 2 do 10 mláďat. Může mít až 20 vrhů za rok. Pohlavní dospělosti v zajetí křečík dosahuje kolem třetího měsíce. Pokud je křečík zvyklý sám (např. půl roku) a chcete mu dát partnera bude pár dní, i týdnů trvat než si na sebe zvyknou (ze začátku se budou prát o domeček/ky a potom o další věci jako je potrava atd.). Málokdy se dožívají 2 let, ale vzácně se mohou dožít 3-4 let.

POTRAVA
Asi nejjednodušší je kupovat už připravené směsi pro hlodavce (nemusí to být směsi speciálně pro křečíky), které doplníme čerstvou zeleninou nebo ovocem. Ovoce dávat jen přiměřeně vzhledem k podílu cukru. Není vhodné krmit křečíka větším množství slunečnicových semen anebo ořechů, protože tato semena obsahují větší množství tuku. Zoubky si dobře obrušují a zároveň si pochutnají na tvrdém chlebu nebo knackebrotu. Můžeme jim natrhat pampeliškové listy, rádi si pochutnají i na šešulkách kokošky pastuší tobolky. Pravou lahůdkou je pro ně drobný hmyz, zejména mouční červi, cvrčci a sarančata, která je možné v létě nachytat snad na každé louce.


Nějaké morčata

8. dubna 2013 v 18:18 | Mišííí ♥ |  Ostatní


Zdroj : Google

Supr video !!

6. dubna 2013 v 7:37 | Mišííí ♥ |  Videa :) :D

zdroj : Mája

BLESKOVKA 01

4. dubna 2013 v 17:51 | Mišííí ♥ |  Soutěže

BLESKOVKA !!!!

První 3 získají diplom.

1. Ahoj :)
2. Jak se máš ?
3. Kolik je hodin ?
4. Co děláš ?
5. Nějoblíbenější film
6. Co chceš nam diplom ??
7. Čauky :)
Zdroj obrázku : www.bing.com